Filma me titra shqip -FILMA01.COM –

Escape Plan (2013)

Year : 2013 Director : Mikael Håfström Running Time : 115 Genre : , ,
Movie review score
5/5

Kur nje ndertues sigurie e gjen veten te burgosur ne burgun me te sigurte dhe me te fshehte ne bote ai ka per te perdorur aftesite e tij per tu arratisur me ndihme nga vete brenda burgut.

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER
VIDTO
MOVREEL
NOWVIDEO
VIDBULL
NOSVIDEO

SHKARKO FILMIN
MOVREEL
NOSUPLOAD
UPTOBOX
DEPOSITFILES
UPLOADED

TRAILER
YOUTUBE

2 Responses so far.

  1. Endrit says:

    Pershendetje,

    Ju lutem, rregulloni linkun te linku i NovaMov , nisa ta shikoj, e me dul krejt 1 tjeter film, horror, Insidious 2.

Leave a Reply